<>
čeština english

Lekce Hoopingu

06.10.2013

Milé dámy,

srdečně Vás zveme na lekce Hoopingu – tance s obručí!

Co Vám Hooping může přinést? Je to především uvolnění, relaxace, protažení celého těla, tvarování postavy a hlavně zábava!

Hooping je efektivní a  zábavné  kardio  cvičení, při kterém  si za hodinu užijete spoustu legrace a zároveň spálíte až 600 kalorií. Nejen Vám vytvaruje a posílí postavu, ale také pozitivně působí na správné držení těla, zlepšení kardiovaskulárního systému, zrychlení metabolismu , či  snížení bolesti zad. Dále trénujete vytrvalost, kreativitu, umožňuje sebevyjádření, uvolňuje stres, relaxuje mysl a v neposlední řadě dodává na sebedůvěře. Tanec s obručí má minimální zátěž na klouby, proto je vhodný i pro všechny věkové kategorie a těhotné ženy.

Podstatou cvičení  je manipulace se speciálně navrženým kruhem ,, hoop´´. Výuka programem Hoopnotica® přináší možnost hravého cvičení spojeného s žhavými tanečními prvky.

Pravidelné lekce startují ve středu 9. 10. vždy od 18:30 hodin.

Cena jednotlivé lekce je 200 Kč, při zakoupení celého kurzu je cena za lekci 180 Kč. Před každou lekcí je nutná rezervace z důvodu omezené kapacity (max. 15 lidí) a zajištění konkrétního počtu obručí.

Na sebe si vezměte pohodlné přiléhavé oblečení, baleríny nebo tenisky, a sebou láhev s pitím.

Těšime se na Vás!

 

 
Copyright © 2022 Babiččina péče
© redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.
V Pruhonicich sledujte
ukazatele na sloupech
Babiččina péče, Tovární 536, 25243 Průhonice
 
Informace o souborech cookies na tomto webu:
Webové stránky využívají jen technická cookies k zajištění správné funkčnosti a zobrazení všech stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích nepodléhají souhlasu ani zamítnutí.
Beru na vědomí