<>
čeština english

Pro ženy

Ceník

Zastavte se a nadechněte se do nového života

Každodenní koloběh - rodina, práce, seberealizace; tisíce viditelných a neviditelných úkolů a množství rolí, které vyžaduje od současné ženy společnost je velkou zátěží, a často neposkytuje čas pro péči o sebe samu. Tento začarovaný kruh nedovoluje zastavit se a zhluboka se nadechnout, uvědomit si kdo jsem, kam směřuji a co vlastně chci. Mnohokrát odkládáme péči o sebe kvůli různým “důležitým” a “urgentním” věcem na neurčito.

Výsledkem tohoto začarovaného kruhu jsou špatná životospráva, zdravotní komplikace, vnitřní neklid, ztráta vitality, a sama sebe, které se neodvratně odrážejí na rodině a spokojenosti ze sebe a ze svého života.

Babiččina Terapie používá ty nejúčinnější odkazy a tradice v oblasti tělesné a mentální terapie z různých kultur, ze všech koutů světa. Přináší vám možnost vrátit se ke svému “já” a získat zpět svoji ženskou sílu.

Pomocí komplexního přístupu umožňuje Babiččina Terapie hluboké tělesné, mentální a emoční uvolnění, čímž spouští samoléčebné a regenerační procesy v těle, a zároveň podporuje vnitřní harmonizaci a návrat radosti ze života.

Neodkládejte péči o sebe na „někdy jindy“! Zbavte se stresu a získejte zpět vaši vnitřní sílu a harmonii vašeho těla a duše.

Copyright © 2022 Babiččina péče
© redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.
V Pruhonicich sledujte
ukazatele na sloupech
Babiččina péče, Tovární 536, 25243 Průhonice
 
Informace o souborech cookies na tomto webu:
Webové stránky využívají jen technická cookies k zajištění správné funkčnosti a zobrazení všech stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích nepodléhají souhlasu ani zamítnutí.
Beru na vědomí