<>
čeština english

Ceník procedur pro ženy

Olejová masáž celého těla

1 990 Kč 120 min, 1790 Kč 90 min, 1490 Kč 60 min (bez vodní lázně)
Masáž celého těla bylinným olejem působí pozitivně na pružnost a uvolnění kloubů, úlevu od bolesti těla a mimo jiné i pročistění kůže. Procedura je zakončena relaxací ve vodní lázní.

Polévání těla teplým olejem

1 720 Kč 120 min, 1550 Kč 90 min
Jde o proceduru, při které je tělo poléváno a zároveň masírováno velkým množstvím teplého oleje. Dochází k omlazení a osvěžení pokožky, podpoře funkce nervového systému, zklidnění a hlubokému vyživení celého organismu. Je obzvláště vhodná při vyčerpání organismu, a v chladném počasí. Procedura je zakončena relaxací ve vodní lázni.

Bylinná vana

500 Kč 15 min
Vodní lázeň plná rostlinných extraktů a bylinných esencí. Doprovodný relaxační zážitek k ostatním procedurám

Proud teplého oleje na hlavu

1350 Kč 90 min
Tato procedura začíná masáží šíje, krku a obličeje, a poté se rovnoměrným tokem teplého oleje působí na hlavu převážně v oblasti čela a spánků. Působí na většinu výzev v hlavě. Zprůchodňuje dutiny, uklidňuje roztěkanou mysl, pomáhá při nespavosti, stresu, vyčerpané nervové soustavě i některých hormonálních výzvách. Pomáhá zlepšit paměť i sluch, dochází k hlubokému zklidnění a posílení celého organismu. Na jemnohmotných sférách působí pozitivně na zprůchodnění hlubších sfér intuice a vnitřního zraku. Procedura je zakončena naolejováním celého těla.

 

Ajurvédská aromaterapeutická masáž celého těla

1 790 Kč 90 min, 1 990 Kč 120 min
Hluboce relaxační a výživná masáž vonnými oleji a balzámy dle Ajurvédské typologie. Skládá se z masáže celého těla, obličeje, i hlavy, zábalu rukou a chodidel. Procedura je zakončena relaxací ve vodní lázní. Působí relaxačně, vyživí, zjemní a provoní kůži na celém těle. U varianty 120 min je celé tělo nejprve opečováno vonným peelingem z himálajské soli, což odstraní starou kůži a připraví tělo lépe na vstřebání vzácných olejů.

Havajská masáž Lomi Ka'alele'au

1 200 Kč 60 min, 1 560 Kč 90min, 1 980 Kč 120 min
Havajská masáž Lomi Ka'alele'au je celotělová procedura, která vychází z univerzálních principů a starodávné meditace v pohybu Ka'alele'au. Jedná se o dynamický restrukturalizační proces, během kterého dochází ke změnám starých a nefunkčních vzorců. Skrze Ka'alele'au vychází většina hmatů, které podporují a obnovují mezi buněčnou komunikaci, synchronizují dech a srdeční tep. Cílem je stav, kdy cesty k původní genetické paměti a moudrosti těla zůstaly otevřené a průchozí. Je to transformační práce, zasahuje každý aspekt člověka - fyzické, mentální, emocionální, spirituální tělo, minulost, vzpomínky, budoucnost, linie předků, díky kterým jsme tím, kým jsme.

Klasická masáž

1100 Kč 60 min (částečná), 1560 Kč  90 min

Masáž celého těla je určena ke zmírnění únavy, k relaxaci a k dosažení rovnováhy; zahrnuje celé tělo a používá různé druhy strečinku, manipulace se svaly, jemnou masáž, hnětení a techniky pro zvýšení hybnosti kloubu.

Hloubková masáž

1790 Kč 90 min, 1 990 Kč  120 min

Oživující a energetická masáž využívající speciální směsi esenciálních olejů a hloubkové techniky uvolnění. Zaměřené se na specifické části těla, ve kterých se nejčastěji vyskytuje napětí, a uvolňuje ztuhlé a unavené svaly.

Masáž lávovými kameny

1790 Kč 90 min, 1 990 Kč  120 min

Terapeutická masáž využívající hluboko pronikající teplo z lávových kamenů, jež proniká do hloubky, a podporuje tak cirkulaci krve, uvolňuje svaly a rozpouští napětí.

Energetická masáž 7 elementů

1 990 Kč 120 min, 1790 Kč 90 min

Hluboce relaxační procedura vytvořená individuálně pro každého klienta. Váš terapeut určí kombinaci masážních technik tak, aby vyhovovaly právě Vašim potřebám a navodily Vám jedinečný zážitek. Jemná, pečující masáž využívající léčivé síly zvuku a harmonizace čaker k probuzení. Vyrovnává rytmus těla a obnovuje rovnováhu. Tato uklidňující procedura je ideální pro ty, kteří se cítí emočně vyčerpáni, a díky působení na sympatický a parasympatický nervový systém má hluboce relaxační účinek.

Šiatsu

1 490 Kč 60 min, 1 790 Kč 90 min

Šiatsu je stará japonská léčebná metoda, která odvozuje svoje teoretické i praktické kořeny od starodávných tradic léčení a filosofie Dálného východu. Pracuje s akupunkturními drahami a body, které vytváří sítě energetických drah neboli meridiánů, probíhajících celým tělem. Šiatsu terapeut pomocí protahování, tlaků nebo jemného dotyku uvádí do pohybu energii v těchto drahách, a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla a probouzí tím samoozdravující proces organismu. Při šiatsu terapeut pouze pomáhá masírovanému spojit se se sebou samým a vrátit se do vlastní rovnováhy.

Aromamasáž  s harmonizací čaker

1 790 Kč 90 min, 1 990 Kč 120 min

Využívá kombinaci lidského dotyku, masáže a léčivých účinků bylin. V kombinaci s masáží marma bodů, čaker, reflexní terapií hlavy, nohou a rukou jde o unikátní hloubkové ošetření, které uvolňuje blokády v těle a navozuje pocit vnitřního klidu a rovnováhy.

Lymfatická masáž  

1 790 Kč 90 min

Zvláštní druh jemné techniky pro podporu správného toku lymfy v organizmu. Dobrý lymfatický tok zajištuje optimální distribuci živin, hospodaření s tekutinami a zajišťuje odplavování toxických látek z těla. Pročištění lymfy má za následek zvýšení imunity, podporuje detoxikační procesy v těle, odstraňuje nadměrné zavodnění a otoky. Blahodárně působí i na psychiku. Nenahraditelné je při léčbě celulitidy.

Copyright © 2022 Babiččina péče
© redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.
V Pruhonicich sledujte
ukazatele na sloupech
Babiččina péče, Tovární 536, 25243 Průhonice
 
Informace o souborech cookies na tomto webu:
Webové stránky využívají jen technická cookies k zajištění správné funkčnosti a zobrazení všech stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích nepodléhají souhlasu ani zamítnutí.
Beru na vědomí