<>
čeština english

Cvičení, meditace a tanec

Powerjóga každou středu od 19.00 do 20.30

Pilates každý čtvrtek od 18.00 do 19.00

Tanec pro radost každý čtvrtek od 19.00 do 20.30

Kundalini jóga každý pátek od 10.30 do 12.00    

Ashtanga jóga každou středu a pátek od 8.45 do 10.15, každou neděli od 19.30 do 21.00

Cena je 200 Kč za lekci, při zakoupení 10 lekcí je cena za lekci 180 Kč (platí pro Power jógu, Tanec pro radost, Kundalini jógu; ostatní cvičení hradíte přímo lektorce)

Cena za lekci Pilates je 100 Kč

Vždy je nutná rezervace předem

 

Kundalini Jóga s Martou


Kundalini Jóga je starověkou vědou která kombinuje cvičení, dýchání, meditaci a zvuk. Kombinace těchto technik pomáhá relaxovat, posílit a uzdravit tělo, mysl a ducha. Kundalini Jóga je určena jednotlivcům i celým rodinám, kteří žijí a pracují v dnešní uspěchané společnosti plné stresu a psychické zátěže. Tato jóga Vám pomůže dát čistou mysl, vitalitu a zdravý život skrze sebe-objevení svého neomezeného kreativního potenciálu nebo-li Kundalini, jak nazýváno, který dřímá v každém v nás.

Co přináší Kundalini Jóga:

Dává energii a vitalitu, napomáhá relaxovat mysli & tělu
Uvolňuje stres, návyky, depresi & nespavost
Pomáhá bolesti zad, sexuálním disfunkcím & neurózám
Posiluje imunitní a nervový systém
Balancuje metabolismus, trávení (kontrola váhy)
Zvyšuje cirkulaci a čistí krev
Posiluje svalovou sílu a flexibilitu
Protistárnoucí účinky fyzické i psychické

Bez ohledu na věk a fyzickou zdatnost  můžete těžit z účinků této posvátné vědy. Již po prvním cvičením si můžete vyzkoušet účinky této jógy – pocitu zdraví, pohody a štěstí.  Pravidelným cvičením  poznáte více samy sebe, své možnosti, stanete se radostnějšími a zářivějšími s pocitem mladistvosti.

Lekce se koná každý pátek od 10.30 do 12.00 hodin. Cena je 200 Kč za lekci, při zakoupení 10 lekcí cena za lekci je 180 Kč

 

Power Jóga s Frídou

Powerjóga vychází z hathajógy. Jógové pozice spolu s hlubokým a pravidelným dechem vedou k vědomému ovládání těla, k psychické a fyzické relaxaci. Při cvičení dochází ke koncentraci, ke zpevnění svalů a vzápětí k protažení a uvolnění.

Powerjóga harmonicky rozvíjí jak fyzickou kondici člověka, tak i jeho psychickou stránku.

Je zaměřena na:

Lekce se koná každou středu od 19.00 do 20.30 hodin. Cena je 200 Kč za lekci, při zakoupení 10 lekcí cena za lekci je 180 Kč

 

Ashtanga jóga s Katkou

Ashtanga jóga je jedna z nejrozšířenější forem jógy v západním světě, a také fyzicky nejnáročnější. Pozice plynule navazují jedna na druhou, hodně pozornosti se věnuje dýchání. Oblibu si tato forma jógy získává především u lidí hledajících vyšší fyzickou aktivitu.

Lekce se koná každou středu a pátek od 8.45 do 10.15 hodin, a každou neděli od 19.30 do 21.00 hodin. Cena lekce je 250 Kč

 

Tanec pro radost s Ladou

Cvičení pro posílení ženské vitality. Stretching, relaxace a práce s hlavním stabilizačním systémem. Toto cvičení Vám zaručeně zvedne náladu!

Lekce se koná každý čtvrtek od 19.30 do 21.00 hodin. Cena je 200 Kč za lekci, při zakoupení 10 lekcí cena za lekci je 180 Kč

 

Pilates s Ladou

Pilates je spojení těla a mysli, je to cvičení, které velmi pozitivně ovlivní život každého, kdo u cvičení setrvá dlouhodobě, a to nejen po fyzické stránce, ale má efekt i na psychiku člověka. Zlepšuje koncentraci, koordinaci, toto cvičení je schopno naladit duševní pohodu.

Lekce se koná každý čtvrtek od 18.00 do 19.00 hodin. Cena je 100 Kč za lekci

Copyright © 2020 Babiččina péče
© redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.
V Pruhonicich sledujte
ukazatele na sloupech
Babiččina péče, Tovární 536, 25243 Průhonice
 
Souhlasím
Tato webová stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Podmínky využívání souborů cookies najdete v sekci O nás.