<>
čeština english

Ceník procedur pro muže

Olejová masáž celého těla

1 995 Kč 120 min, 1790 Kč 90 min
Masáž celého těla bylinným olejem působí pozitivně na pružnost a uvolnění kloubů, úlevu od bolesti těla a mimo jiné i pročistění kůže. Procedura je zakončena relaxací ve vodní lázní.

Polévání těla teplým olejem

1 995 Kč 120 min, 1790 Kč 90 min
Jde o proceduru, při které je tělo poléváno a zároveň masírováno velkým množstvím teplého oleje. Dochází k omlazení a osvěžení pokožky, podpoře funkce nervového systému, zklidnění a hlubokému vyživení celého organismu. Je obzvláště vhodná při vyčerpání organismu, a v chladném počasí. Procedura je zakončena relaxací ve vodní lázni.

Bylinná vana

500 Kč 15 min
Vodní lázeň plná rostlinných extraktů a bylinných esencí. Doprovodný relaxační zážitek k ostatním procedurám

Proud teplého oleje na hlavu

1790 Kč 90 min
Tato procedura začíná masáží šíje, krku a obličeje, a poté se rovnoměrným tokem teplého oleje působí na hlavu převážně v oblasti čela a spánků. Působí na většinu výzev v hlavě. Zprůchodňuje dutiny, uklidňuje roztěkanou mysl, pomáhá při nespavosti, stresu, vyčerpané nervové soustavě i některých hormonálních výzvách. Pomáhá zlepšit paměť i sluch, dochází k hlubokému zklidnění a posílení celého organismu. Na jemnohmotných sférách působí pozitivně na zprůchodnění hlubších sfér intuice a vnitřního zraku. Procedura je zakončena naolejováním celého těla.

Ájurvédská aromaterapeutická masáž celého těla

1 790 Kč 90 min, 1 995 Kč 120 min
Hluboce relaxační a výživná masáž vonnými oleji a balzámy dle Ajurvédské typologie. Skládá se z masáže celého těla, obličeje, i hlavy, zábalu rukou a chodidel. Procedura je zakončena relaxací ve vodní lázní. Působí relaxačně, vyživí, zjemní a provoní kůži na celém těle. U varianty 120 min je celé tělo nejprve opečováno vonným peelingem z himálajské soli, což odstraní starou kůži a připraví tělo lépe na vstřebání vzácných olejů.

Klasická masáž

1790 Kč 90 min , 1995 Kč  120 min

Masáž celého těla je určena ke zmírnění únavy, k relaxaci a k dosažení rovnováhy; zahrnuje celé tělo a používá různé druhy strečinku, manipulace se svaly, jemnou masáž, hnětení a techniky pro zvýšení hybnosti kloubu.

Hloubková masáž

1790 Kč 90 min, 1 995 Kč  120 min

Oživující a energetická masáž využívající speciální směsi esenciálních olejů a hloubkové techniky uvolnění. Zaměřené se na specifické části těla, ve kterých se nejčastěji vyskytuje napětí, a uvolňuje ztuhlé a unavené svaly.

Masáž lávovými kameny

1790 Kč 90 min, 1 990 Kč  120 min

Terapeutická masáž využívající hluboko pronikající teplo z lávových kamenů, jež proniká do hloubky, a podporuje tak cirkulaci krve, uvolňuje svaly a rozpouští napětí.

Energetická masáž 7 elementů

1 995 Kč 120 min, 1790 Kč 90 min

Hluboce relaxační procedura vytvořená individuálně pro každého klienta. Váš terapeut určí kombinaci masážních technik tak, aby vyhovovaly právě Vašim potřebám a navodily Vám jedinečný zážitek. Jemná, pečující masáž využívající léčivé síly zvuku a harmonizace čaker k probuzení. Vyrovnává rytmus těla a obnovuje rovnováhu. Tato uklidňující procedura je ideální pro ty, kteří se cítí emočně vyčerpáni, a díky působení na sympatický a parasympatický nervový systém má hluboce relaxační účinek.

Šiatsu

1 490 Kč 60 min, 1 790 Kč 90 min

Šiatsu je stará japonská léčebná metoda, která odvozuje svoje teoretické i praktické kořeny od starodávných tradic léčení a filosofie Dálného východu. Pracuje s akupunkturními drahami a body, které vytváří sítě energetických drah neboli meridiánů, probíhajících celým tělem. Šiatsu terapeut pomocí protahování, tlaků nebo jemného dotyku uvádí do pohybu energii v těchto drahách, a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla a probouzí tím samouzdravující proces organismu. Při šiatsu terapeut pouze pomáhá masírovanému spojit se se sebou samým a vrátit se do vlastní rovnováhy.

Aromamasáž  s harmonizací čaker

1 790 Kč 90 min, 1 995 Kč 120 min

Využívá kombinaci lidského dotyku, masáže a léčivých účinků bylin. V kombinaci s masáží marma bodů, čaker, reflexní terapií hlavy, nohou a rukou jde o unikátní hloubkové ošetření, které uvolňuje blokády v těle a navozuje pocit vnitřního klidu a rovnováhy.

Copyright © 2022 Babiččina péče
© redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.
V Pruhonicich sledujte
ukazatele na sloupech
Babiččina péče, Tovární 536, 25243 Průhonice
 
Informace o souborech cookies na tomto webu:
Webové stránky využívají jen technická cookies k zajištění správné funkčnosti a zobrazení všech stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích nepodléhají souhlasu ani zamítnutí.
Beru na vědomí